II LO Sandomierz
Wtorek, 20.10.2020
Nawigacja
Matura 2021
  Info dla maturzystów

Szkoła dzisiaj
  Covid-19
  Podziękowania
  Podręczniki
  Projekt unijny
  Dokumenty
  Dyrekcja
  Grono pedagogiczne
  Pracownicy administracji
  Stowarzyszenie AiS
  Samorząd
  Plan lekcji
  Platforma
  Spotkania z absolwentami
  Festiwal Piosenki Angielskiej
  Biblioteka
  Opieka lekarska i stomatologiczna

Informacje dla Rodziców
  e-Dziennik
  Szkolny Program Profilaktyki
  Procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych
  Opieka zdrowotna

Rada Rodziców

Historia
  Historia szkoły
  Kadra wszech czasów
  Dyrektorzy
  Zjazdy Absolwentów
  70-lecie II Liceum (zjazd)

Absolwenci
  1951-1960
  1961-1970
  1971-1980
  1981-1990
  1991-2000
  2001-2010
  2011-2020
  2021-2030

Uczniowie
  Klasy I
  Klasy II
  Klasy III

Sukcesy
  Olimpijczycy szczebla centralnego
  Konkursy matematyczne i fizyczne
  Konkursy humanistyczne
  Konkursy językowe
  Olimpiady historyczne
  Konkursy historyczne i WOS
  Konkursy z przedsiębiorczości
  Konkursy PO i EDB
  Osiągnięcia sportowe
  Inne

Galerie

Inne
  Hymn
  Redakcja
  Księga gości

Chór "Kościuszko"
  O nas
  Aktualności
  Historia
  Repertuar
  Galeria
  W MEDIACH
  Informacje
  Kontakt
  Próby
  Archiwum

Archiwum

Memoriał
Facebook
Oficjalny profil szkoły
RODO
Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegóły do pobrania TUTAJ
Klasy II - 2020/21
Klasa 2a
wychowawca Trelska Małgorzata
profil ..
  1. Anders Natalia
  2. Augustyn Izabela
  3. Bielecka Amelia
  4. Brzozowski Łukasz
  5. Bukszyński Tomasz
  6. Chmielowiec Szymon
  7. Cichoń Wiktoria
  8. Dziorek Bartłomiej
  9. Gawlak Jakub Adrian
  10. Gawron Mateusz
  1. Gładysz Tomasz
  2. Godowski Karol
  3. Kalczewski Krzysztof
  4. Kopeć Alicja
  5. Kozak Maja
  6. Kozieł Jan
  7. Kwiecień Julia
  8. Lipiński Patryk
  9. Łukawska Weronika
  10. Niezgoda Marcelina
  1. Ogrodnik Tomasz
  2. Sabat Kacper
  3. Szewc Anastazja
  4. Wierzbicka Julia
  5. Wilczewski Jakub
  6. Wojciechowska Aleksandra
  7. Woźniak Adam Karol
  8. Zimoląg Amelia


Klasa 2b
wychowawca Osowska Katarzyna
profil ..
  1. Bień Wiktoria
  2. Brecławski Radosław
  3. Chorab Damian
  4. Czajkowska Gabriela
  5. Furman Natalia
  6. Haja Julia
  7. Jankowska Natalia
  8. Kaczmarska Wiktoria
  9. Kopeć Patrycja
  10. Koziarska Natalia
  1. Kozłowska Marta
  2. Lipiarz Nikola
  3. Marczewska Julia
  4. Pięta Amelia
  5. Podsiadło Julia
  6. Rędziak Agnieszka
  7. Rękas Marta Teresa
  8. Słoma Martyna
  9. Szymańska Natalia
  10. Wójcikowska Natalia


Klasa 2c
wychowawca Wójcik Danuta
profil ..
  1. Barański Jakub
  2. Bidas Aleksandra
  3. Cichoń Olga
  4. Ciupak Jakub
  5. Dudzic Jakub
  6. Góral Nikola
  7. Juda Anna
  8. Klimek Paulina
  1. Kolera Weronika
  2. Kozieł Oliwia
  3. Kozioł Dominika
  4. Kwiatek Amelia
  5. Kwietniewska Aleksandra
  6. Małkiewicz Weronika
  7. Mazur Kamila
  8. Mikus Weronika
  1. Mizera Julia
  2. Rączkiewicz Agata
  3. Sadowska Kinga
  4. Sołtyk Julia
  5. Stec Bartłomiej
  6. Wroczek Marcelina


Klasa 2d
wychowawca Ułaszyn-Palkowska Grażyna
profil ..
  1. Bidas Marta
  2. Bielecka Weronika
  3. Binięda Jakub
  4. Bokwa Hubert
  5. Brzdękiewicz Oliwia
  6. Chmiel Julia
  7. Cieciura Julia
  8. Dudek Lucyna
  9. Fietko Klaudia
  10. Gawrońska Wiktoria
  1. Gradziński Bartosz
  2. Kawecka Weronika
  3. Kolasińska Anna
  4. Kolasińska Gabriela
  5. Kołodziej Katarzyna
  6. Komorowska Zuzanna
  7. Kwietniewska Ewa
  8. Lipińska Izabela
  9. Maciąg Bartłomiej
  10. Niezgoda Martyna
  1. Olszewski Kacper
  2. Ozdoba Wiktoria
  3. Rozmus Wiktoria
  4. Saja Aleksandra
  5. Sroczyńska Róża
  6. Stępień Julia
  7. Szal Wiktoria
  8. Teter Aleksandra
  9. Wódz Ewa Laura
  10. Zych Wiktoria


Klasa 2a_G
wychowawca Gancarz Marek
profil ..
  1. Barbach Damian
  2. Bednarczyk Gabriela
  3. Brzostowska Nikola
  4. Bujczenko Filip
  5. Ciak Patryk
  6. Dąbrowski Kacper
  7. Domoradzka Paulina
  8. Dziorek Oliwia
  9. Ferens Paweł
  10. Grębowiec Karolina
  1. Gubernat Adam
  2. Janeczko Michał
  3. Kaniewska Milena
  4. Kołeczek Izabela
  5. Kwiecień Kinga
  6. Łuczak Adam Leszek
  7. Mruk Aleksandra
  8. Mucha Paulina
  9. Nogaj Piotr
  10. Obitko Julia
  1. Orawiec Piotr
  2. Pawlak Jakub
  3. Potyrak Martyna
  4. Przyłucki Michał
  5. Sendrowicz Tobiasz
  6. Siudy Dawid
  7. Sowińska Izabela
  8. Śmiechowski Karol
  9. Turczyńska Maria
  10. Wójcik Michał


Klasa 2b_G
wychowawca Kozioł Diana
profil ..
  1. Andrzejak Anna
  2. Baran Julia
  3. Bartosik Paulina
  4. Bednarska Daria
  5. Bukała Weronika
  6. Burzańska Natalia
  7. Chaja Amelia
  8. Czarnecki Tomasz
  9. Domańska Kamila
  10. Grzesiak Natalia
  1. Kaczmarska Zuzanna
  2. Kanios Aleksandra
  3. Korczak Kamila
  4. Korona Amelia
  5. Kurkiewicz Jakub
  6. Listopad Sandra
  7. Małecka Paulina
  8. Niewiadomska Zofia
  9. Ożóg Arkadiusz
  10. Promowicz Emilia
  1. Przyłucki Bartłomiej
  2. Radosz Aleksandra
  3. Rębacz Natalia
  4. Roda Karina
  5. Sękul Marek
  6. Suchodolska Agata
  7. Wieczorek Agnieszka
  8. Wieczorkowska Patrycja


Klasa 2c_G
wychowawca Strojewska Monika.
profil ..
  1. Chmiel Oliwia
  2. Chmiel Paweł
  3. Chorab Igor
  4. Chrząstowski Paweł
  5. Juda Andżelika
  6. Kędziora Ewelina
  7. Klimowicz Justyna
  8. Kolera Julia
  9. Konderak Emilia
  10. Krysa Kamil Marcin
  1. Łubowski Adam
  2. Marzec Mateusz
  3. Mazur Martyna
  4. Nowak Anna Helena
  5. Nowak Norbert
  6. Pięta Sylwia Anna
  7. Rolka Antoni
  8. Sędrowicz Bartłomiej
  9. Słodkowski Dawid
  10. Sobowiec Mateusz
  1. Stefanek Piotr
  2. Śledź Emilia
  3. Teter Jakub
  4. Walas Paulina
  5. Woś Natalia
  6. Zelik Paulina


Klasa 2d_G
wychowawca Gancarz Wiesław
profil ..
  1. Bajda Maciej
  2. Booth Robert
  3. Charszlak Aleksandra
  4. Chmiel Jakub
  5. Cieplińska Aleksandra
  6. Domoradzka Wiktoria
  7. Juda Wiktoria
  8. Kania Maciej
  9. Kisiński Wiktor
  1. Klimek Wiktoria
  2. Krupska Monika
  3. Malinowski Stanisław
  4. Modras Maciej Mateusz
  5. Nocuń Kinga
  6. Ogrodnik Aleksandra
  7. Pacholczak Mikołaj
  8. Paciura Dominik
  9. Patyna Magdalena
  1. Podsiadło Katarzyna
  2. Przytuła Mateusz
  3. Rychel Hubert
  4. Rzeszowiak Aleksandra
  5. Szyprowski Jakub
  6. Wójcik Mateusz
  7. Zdyb Julia
  8. Ziejewski Bartłomiej
  9. Ziółkowska Paulina


O nas
II Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki


ul.Mickiewicza 9
27-600 Sandomierz
tel.fax 0-15-832-22-45
listy@2lo.sandomierz.pl

REGON: 292455961
NIP: 864-12-02-782

Konto Rady Rodziców II LO:
Bank Spółdzielczy w Sandomierzu
95 9429 0004 3001 0004 4206 0001

Cytat...
Matematyk to ślepiec w ciemnym pokoju szukający czarnego kota, którego tam w ogóle nie ma.
Charles Darwin
Certfikaty
img_20180521_090903_t1.jpg img_20180521_090923_t1.jpg cert walka z rakiem17.18_t1.jpg cert walka z rakiem18.19_t1.jpg certsave_20191216_092016_t1.jpg
Sponsorzy


SKS
7629007 Unikalnych wizyt