II LO Sandomierz
21.10.2017
Nawigacja
Matura 2018
  Info dla maturzystów

Szkoła dzisiaj
  Podręczniki do klas I-III
  Projekt unijny
  Dyrekcja
  Grono pedagogiczne
  Pracownicy administracji
  Stowarzyszenie AiS
  Samorząd
  Plan lekcji
  Platforma
  Spotkania z absolwentami
  Festiwal Piosenki Angielskiej

Informacje dla Rodziców

Rada Rodziców

Historia
  Historia szkoły
  Kadra wszech czasów
  Dyrektorzy
  Zjazdy Absolwentów
  70-lecie II Liceum (zjazd)

Absolwenci

Uczniowie
  Klasy I
  Klasy II
  Klasy III

Sukcesy

Galerie

Inne
  Hymn
  Redakcja
  Księga gości

Archiwum

Memoriał
Facebook
Oficjalny profil szkoły
Osiągnięcia sportowe


Sport  2013/2014

 

  • 13 - 14.06.2014  - FINAŁ OGÓLNOPOLSKI Igrzysk Młodzieży Szkolnej piłki siatkowej dziewcząt w Wieliczce.
     
    Zespół: Kuczyńska Aleksandra, Fietko Aleksandra, Kubrak Wioletta, Obrębska Dominika, Maruszczak Paulina, Grębowiec Magdalena, Pawełek Aleksandra.
  •  06.06.2014 - II  Memoriał lekkoatletyczny im. Piotra Nurowskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Sandomierskiego.

  Dziewczęta:
  100 m  Kuczyńska Aleksandra, Jurkowska Patrycja, Kołacz Natalia, Woźniak Anna 
  4 x 100 m  Kuczyńska Aleksandra, Kołacz Natalia, Woźniak Anna, Jurkowska Patrycja 
  400 m  Bilska Karolina, Wawszczyk Dominika, Mazur Anna, Wrona Ada
  800 m  Kubrak Wioletta, Borycka Klaudia, Dudek Paulina
  skok w dal  Kuczyńska Aleksandra, Kołacz Natalia, Wisz Karolina
  skok wzwyż  Potyrak Ewelina, Cira Klaudia, Jurkowska Patrycja 
  pchnięcie kulą  Potyrak Ewelina, Zdyb Joanna, Fietko Aleksandra
 
  Chłopcy:
  100 m  Gajek Kamil, Kaczor Adrian, Siatrak Jakub 
  4 x 100 m  Cecuła Marcin, Wręczycki Radosław, Kulikowski Bartłomiej, Radosz Grzegorz
  400 m  Kaczor Adrian, Siatrak Jakub, Cecuła Michał, Gajek Kamil
  1500 m  Głowacki Wojciech, Dębowski Konrad, Wilk Jakub, Kozłowski Maciej
  skok w dal  Adamczyk Kacper, Bogdański Piotr, Sieradzki Damian, Wróbel Damian
  skok wzwyż  Kuśmira Wiktor, Wójcik Tomasz, Rosiewicz Michał, Żmuda Piotr
  pchnięcie kulą  Rosiewicz Michał, Gospodarczyk Aleksander, Wręczycki Radosław
 

Wyniki naszych uczniów:
 

  Dziewczęta:
 

  100 m  Kuczyńska Aleksandra - III miejsce  - 14,56 s.
 

  400 m  Bilska Karolina - II miejsce  - 1:16,27 s.
 

  800 m  Kubrak Wioletta - II miejsce  - 3:00,01 s.
 

sztafeta 4 x 100 m - II miejsce  - 1:00,26 s.
 

 skok w dal  Kuczyńska Aleksandra - II miejsce  - 4,30 m.
 

 skok wzwyż  Potyrak Ewelina - III miejsce  - 135 cm. 
 

 pchnięcie kulą  Potyrak Ewelina - I miejsce  - 12,21 m.  Zdyb Joanna - III miejsce  - 10,12 m. 
 

  Chłopcy:
 

skok w dal  Adamczyk Kacper - II miejsce  - 5,40 m.
 

skok wzwyż  Kuśmira Wiktor - I miejsce  - 165 cm.
 

pchnięcie kulą  Rosiewicz Michał - II miejsce  - 11,77 m.
 

  • 14.05.2014 - Turniej piłki ręcznej- LICEALIADA 2014. Reprezentacja II LO zajęła II miejsce.
       Zespół: Grębowiec Wojciech, Wręczycki Radosław, Majewski Michał, Dziewulski Albert, Szemraj Maciej, Kuśmira Wiktor, Frańczak Mateusz,
      Niezgoda Maciej, Gospodarczyk Wojciech, Czech Kacper, Gajek Kamil.
  • 14.04.2014 - FINAŁ WOJEWÓDZKI Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej piłki siatkowej dziewcząt.
      Nasz zespół zajął I m. i awansował do Ogólnopolskich Mistrzostw Polski które odbędą się w Wieliczce w czerwcu 2014r.
      Organizatorzy przyznali wyróżnienia najlepszym zawodniczkom. Uhonorowano Paulinę Maruszczak i Monikę Pietrasik. 

Fietko Aleksandra, Kubrak Wioleta, Potyrak Ewelina, mgr Magdalena Drop - opiekun, Pietrasik Monika,
Kuczyńska Aleksandra, Obrębska Dominika, Pawełek Aleksandra, Borcuch Katarzyna, Maruszczak Paulina.
 

  • 12.04.2014 - MISTRZOSTWA SANDOMIERZA na ERGOMETRZE  WIOŚLARSKIM ‘’Sandomierskie wiosła 2014’’

      Reprezentacja: Granica Dominika, Potyrak Ewelina, Bernaś Anita, Pasek Dagmara, Gałka Daria, Woźniak Anna,  Frańczak Mateusz,
     Wręczycki Radosław, Rosiewicz Michał, Kucharczyk Hubert, Chrząstowski Piotr, Machała Grzegorz, Ślusarski Przemysław, Misiur Damian, 
      Listopad Maciej, Łukawski Damian, Majewski Michał, Siatrak Jakub.
      Nasz zespół został zwycięzcą w klasyfikacji drużynowej Szkół Ponadgimnazjalnych.

  Klasyfikacja indywidualna - kategoria dziewczęta:

II m  Potyrak Ewelina   III m  Pasek Dagmara  
 

 Klasyfikacja indywidualna - kategoria chłopcy:

I m  Frańczak Mateusz  II m  Wręczycki Radosław  III m  Rosiewicz Michał,  Machała Grzegorz
 

  • 08.04 - 2014 - Półfinał Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego szkół ponadgimnazjalnych w PS dziewcząt. 
      Dziewczęta wygrały PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI i awansowały do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO.

Kuczyńska Aleksandra, Fietko Aleksandra, Kubrak Wioletta, Obrębska Dominika, Maruszczak Paulina, Borcuch Katarzyna,
Pietrasik Monika, Grębowiec Magdalena, Nasternak Iga, Pawełek Aleksandra, Potyrak Ewelina.
 

  • 21.03.2014 - Udział w biegu ulicznym pt „SANDOMIERZ BIEGA” w ramach ogólnopolskiego programu "Polska Biega".
      Uczestnicy biegu: Jando Joanna, Godzisz Agnieszka, Łukasiewicz Kinga, Kołacz Małgorzata, Maj Agnieszka, Rewera Izabela, Zimnicka Joanna,
      Dąbrowska Ewa, Brzyszcz Kinga, Brzeski Bartosz, Gajek Kamil, Ziomkowski Damian, Płaza Paweł, Ślusarski Przemysław,
      Rosiewicz Michał, Kaczmarska Klaudia, Jando Monika, Głowacki Wojciech.
  • 27.02.2014 - Turniej piłki nożnej halowej szkół ponadgimnazjalnych o puchar dyrektora PZSE w Sandomierzu. Nasza reprezentacja  zdobyła 2 m.
     
    Drużyna w składzie: Cecuła  Michał, Sieradzki Damian, Cecuła Marcin, Kaczor Adrian, Papka Piotr, Zajder Maciej, Kucharczyk Hubert,
      Ostrowski Wojciech, Radzimowski Damian, Kuśmira Wiktor, Polak Wojciech.
  • 22.02.2014 - Rocznikowy turniej piłki halowej chłopców. 

Klasy I: Albert Durda, Jakub Broda, Radek Wręczycki, Kamil Gajek, Bartosz Brzeski, Albert Dziewulski, Kacper Niezgoda, Grzegorz Radosz.
 

Klasy II:  Łukasz Żmuda, Marcin Cecuła, Michał Cecuła, Bartłomiej Kulikowski, Bartłomiej Ceglarski, Wojciech Polak, Adrian Kaczor, Piotr Papka, Wiktor Kuśmira.
 

Klasy III: Damian Radzimowski, Paweł Płaza, Kornel Sudoł, Konrad Mroczek, Maciej Zajder, Daniel Smardz, Hubert Kucharczyk, Przemysław Woś.
 

  • 17.01.2014 - Mistrzostwa Powiatu w Piłki Siatkowej  dziewcząt.  Dziewczęta wygrały turniej i zostały MISTRZYNIAMI  POWIATU.
     Awansowały do półfinału Mistrzostw Województwa w PS dziewcząt.
     
    Zespół:
    Kubrak Wioletta, Fietko Aleksandra, Kuczyńska Aleksandra, Obrębska Dominika, Maruszczak Paulina, Borcuch Katarzyna, Pietrasik Monika, 
      Grębowiec Magdalena, Nasternak Iga, Adamska Małgorzata, Jasicka Magdalena, Potyrak Ewelina.
  • 11.12.2013 - Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w PZSE Sandomierz.  Dziewczęta zajęły IV m w turnieju.
      Gałka Daria, Bartosik Monika, Stasiak Kinga, Wisz Karolina, Wrona Ada, Potyrak Ewelina, Pawełek Aleksandra, Adamska Małgorzata,
      Garnuszek Aleksandra, Polit Agnieszka, Nasternak Iga, Stanek Kamila.
  • 04.11 - 06.12.2013 - Ogólnoszkolny Turniej Piłki Siatkowej o puchar dyrektora szkoły.  Zwyciężyły KILLERKI.

  KILLERKI: Iga Nasternak, Magdalena Grębowiec, Monika Pietrasik, Aleksandra Kuczyńska, Wioletta Kubrak, Aleksandra Fietko, Dominika Obrębska, 
  Paulina Maruszczak.
 

  COCKPIT BROTHERS: Hubert Kucharczyk, Damian Radzimowski, Paweł Kozieł, Mateusz Frańczak, Mateusz Mroczek, Adrian Wojciechowski,
  Andrzej Małycha, Dawid Kokosa.
 

  LICZYMY DELTĘ: Daria Gajewska, Magda Jasicka, Małgorzata Adamska, Augustyn Kułaga, Anna Berbeś, Agnieszka Godzisz, 
    Kacper Niezgoda, Katarzyna Borcuch.
 

REUMATYCY: Paweł Czernikowski, Kinga Skuza, Grzegorz Maciąg, Paweł Płaza, Grzegorz Machała, Damian Ziomkowski, Dawid Siwecki.
 

MALINOWE DRWALE: Radek Wręczycki, Karol Kolasa, Bartek Brzeski, Karol Kaczmarski, Karol Toś, Michał Majewski, Albert Dziewulski. 
 

 TWENTY TEAM: Kacper Sieroń, Maciej Kozłowski, Jakub Wilk, Michał Rosiewicz, Mateusz Niewitowski, Piotr Papka, Michał Cecuła, Tomasz Wójcik.
 

DZIKIE KOTY: Dominika Tyrała, Ewelina Potyrak, Malwina Krakowiak, Anna Wożniak, Katarzyna Kot, Kacper Czech, Damian Łukawski, Łukasz Obrębski.
 

BENIAMINKI: Karolina Wisz, Anna Wąsik, Maria Dobko, Klaudia Borycka, Izabela Morzyńska, Dominika Orawiec, Małgorzata Nikodem, Krzysztof Kanios.
 

  JJAAA: Kornel Sudoł, Maciej Zajder, Maciej Listopad, Karol Mroczek, Michał Kwietniewski, Daniel Wiśniewski, Daniel Smardz, Katarzyna Rusak,
  Konrad Mroczek, Krzysztof Kwiecień.
 

FAKEN: Damian Sieradzki, Wojciech Głowadzki, Łukasz Żmuda, Marcin Cecuła, Bartosz Kulikowski, Piotr Bogdański.
 

  • 29.10.2013 - Rocznikowy Turniej Piłki Nożnej ( Boisko szkolne).  Zawody wygrała reprezentacja klas II.

Klasy I: Karol Toś, Albert Dziewulski, Michał Majewski, Kacper Niezgoda, Bartłomiej Brzeski, Jakub Broda, Radosław Wręczycki,
Wojciech Grębowiec, Karol Kolasa, Michał Lisicki.
 

Klasy II:  Piotr Papka, Michał Cecuła, Marcin Cecuła, Adrian Kaczor, Mateusz Niewitowski, Wojtek Polak, Wiktor Kuśmira, Damian Sieradzki.
 

Klasy III: Hubert Kucharczyk, Mateusz Mroczek, Damian Radzimowski, Konrad Mroczek, Paweł Czernikowski, Wojciech Ostrowski,
Dawid Siwecki, Przemysław Woś, Maciej Zajder, Kornel Sudoł, Krzysztof Kwiecień.
 


Sport  2012/2013
 

  • 14.06.2013 - I  MEMORIAŁ LA  im. PIOTRA NUROWSKIEGO - uczczenie pamięci zmarłego tragicznie w Katastrofie Smoleńskiej
      Piotra Nurowskiego absolwenta II LO
  Dziewczęta:
 
  100 m  Natalia Kołacz, Patrycja Jurkowska, Aleksandra Kuczyńska.
  4 x 100 m  Natalia Kołacz, Justyna Rożek, Aleksandra Kuczyńska, Patrycja Jurkowska 
  400 m  Monika Pietrasik, Kamila Stanek 
  800 m  Justyna Rożek, Małgorzata Adamska, Wioletta Kubrak
  Skok w dal  Natalia Kołacz, Paulina Maruszczak, Aleksandra Kuczyńska
  Skok wzwyż  Patrycja Jurkowska, Diana Sobczyk, Dominika Obrębska
  Kula (3 kg)  Bożena Niezgoda, Ada Gołębiowska, Katarzyna Borcuch
 
 Chłopcy:
 
  100 m  Lasek Karol, Kaczor Adrian, Płaza Paweł
  4 x 100 m  Głowacki Wojciech, Kwiecień Mateusz, Kaczor Adrian, Płaza Paweł
  400 m  Wilk Jakub, Ślusarski Przemysław, Sudoł Kornel
  1500 m  Głowacki Wojciech, Dębowski Konrad, Surowiec Krystian
  Skok w dal  Adamczyk Kacper, Ostrowski Wojciech, Lasek Karol
  Skok wzwyż  Wójcik Tomasz, Rosiewicz Michał, Kuśmira Wiktor
  Kula (5 kg)  Mroczek Karol, Sieroń Kacper, Rosiewicz Michał
 

  Nasza reprezentacja zajęła II miejsce w klasyfikacji końcowej szkół biorących udział w Memoriale, oraz II miejsca w klasyfikacji kategorii dziewcząt i chłopców.
 

  Indywidualnie medale zdobyli:
 
  Dziewczęta:
 

  100 m  II m. Kuczyńska Aleksandra
 

 4 x 100 m  II m. Natalia Kołacz, Justyna Rożek, Aleksandra Kuczyńska, Wioleta Kubrak 
 

  800 m  II m.  Wioletta  Kubrak,  III m.  Rożek Justyna
 

   

  Skok wzwyż  I m. Sobczyk Diana,    III m.  Jurkowska Patrycja
 

Skok w dal  III m.  Kuczyńska Aleksandra
 

  Chłopcy:
 

100 m  II m.  Lasek Karol
 

 Kula  II m. Rosiewicz Michał,  III m.  Mroczek Karol  
 

 Skok wzwyż  III m.  Kuśmira Wiktor  
 

Skok w dal    II m. Lasek Karol
 

  • 29.04.2013 - Finał Wojewódzkich Mistrzostw w PS dziewcząt w Ostrowcu Św.
      W finale nasze siatkarki zdobyły V-ce MISTRZOSTWO Województwa Świętokrzyskiego.
     
    Skład zespołu: Kubrak Wioletta, Fietko Aleksandra, Kuczyńska Aleksandra, Obrębska Dominika, Maruszczak Paulina, Stawiarz Magdalena,
      Borcuch Katarzyna, Pietrasik Monika, Grębowiec Magdalena, Nasternak Iga, Pawełek Aleksandra  i Adamska Małgorzata.
  • 23.04.2013 - W Opatowie odbyły się półfinały wojewódzkich mistrzostw w PS dziewcząt. Dziewczęta wygrały półfinał i awansowały do Finału Wojewódzkiego.

Kubrak Wioletta, Fietko Aleksandra, Kuczyńska Aleksandra, Obrębska Dominika, Maruszczak Paulina, Stawiarz Magdalena,
Borcuch Katarzyna, Pietrasik Monika, Grębowiec Magdalena, Nasternak Iga.
 

  • 18.02.2013 - Mecz towarzyski dziewcząt w piłce koszykowej w PZSE w Sandomierzu.
      Skład: Pawełek Aleksandra, Adamska Małgorzata, Wawszczyk Dominika, Fietko Aleksandra, Kubrak Wioleta, Kuczyńska Aleksandra, Skuza Kinga, 
      Stawiarz Magdalena, Rożek Justyna. 
  • 15.02.2013 - Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w Zespole Szkół Ekonomicznych . Nasz zespół zdobył III m.

Remigiusz Ciok, Bartek Lebida, Bartek Łukaszek, Michał Michta, Krzysztof Pięta, Karol Lasek, Michał Pawełek, Mikołaj Wrzosek.
 

  • 04.02 - 29.03.2013 - Szkolna Liga halowej Piłki Nożnej.  Zwycięzcą został zespół "NALEWKA  DWIKOZY".

FC VIVA LEVATIVA: Skubida Rafał, Woś Przemysław, Zajder Maciej, Mroczek Konrad, Siwecki Dawid, Ostrowski Wojciech.
 

 I TAK NIE WYGRAMY: Mroczek Mateusz, Kucharczyk Hubert, Radzimowski Damian, Sudoł Kornel, Kwiecień Krzysztof.
 

FC CISI: Ciok Remigiusz, Michta Michał, Strużyński Bartosz, Żmuda Piotr, Drabik Krzysztof, Bryła Jakub, Pięta Krzysztof.
 

 BUSZUJĄCE SZPERACZE: Kwiecień Mateusz, Ziomkowski Damian, Dębicki Paweł, Płaza Paweł, Grzegorz Machała, Paweł Czernikowski.
 

PLUTON BELZEBUBA: Kuśmira Wiktor, Sieradzki Damian, Głowacki Wojciech, Kos Marcin, Niezgoda Maciej, Sieroń Kacper.
 

 NALEWKA DWIKOZY: Niewitowski Mateusz, Papka Piotr, Cecuła Michał, Cecuła Marcin, Kozłowski Maciej, Kaczor Adrian.
 

  ROZREWOLWEROWANI  REWOLWEROWCY: Ceglarski Bartłomiej, Kulikowski Bartosz, Żmuda Łukasz, Bieniek Wojciech, 
  Polak Wojciech, Wojtas Dawid, Bogdański Piotr.
 

TRZECIA A: Lasek Karol, Pawełek Michał, Wrzosek Mikołaj, Duda Tomek, Kotowski Tomasz, Stępień Mateusz.
 

  • 09.01.2013 - Międzyszkolne Zawody Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Sandomierskiego. 
       Dziewczęta wygrały turniej i będą reprezentować Powiat Sandomierski na Zawodach Wojewódzkich.
      Drużyna w składzie: Monika Pietrasik, Magdalena Grębowiec, Iga Nasternak, Paulina Maruszczak, Dominika Obrębska, 
      Aleksandra Fietko, Aleksandra Kuczyńska. 
  • 05.12.2012 - Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt z PZSE w Sandomierzu.   
      Zespół: Pawełek Aleksandra, Garnuszek Aleksandra, Szaniawska Sylwia, Cichoń Patrycja, Nasternak Iga, Pacholczak Katarzyna, Stanek Kamila.
  • 27.11.2012 - Towarzyski mecz piłki siatkowej dziewcząt z PZSE w Sandomierzu.  
      Zespół: Katarzyna Borcuch, Monika Pietrasik, Magdalena Grebowiec, Iga Nasternak, Paulina Maruszczak, Dominika Obrębska,
      Aleksandra Fietko, Aleksandra Kuczyńska, Wioletta Kubrak.
  • 06.12.2012 Finał rozgrywek PS o puchar Dyrektora Szkoły. Zwycięzcą i zdobywcą pucharu został zespół "SKATOWANI  NA  AMEN".
  • 05.11 - 06.12.2012 - Ogólnoszkolny turniej PS o puchar dyrektora II LO. Udział wzięło 8 zespołów. 

  SKATOWANI NA AMEN: Lebida Bartek, Michta Michał, Pięta Krzysztof, Łukaszek Bartek, Drabik Krzysztof, Rękas Patryk, Żmuda Piotr,
  Strużyński Bartosz.
 

  BANG! BANG! TEAM: Mroczek Konrad, Dębicki Paweł, Czernikowski Paweł, Skuza Kinga, Ziomkowski Damian, Płaza Paweł, Maciąg Grzegorz, 
  Machała Grzegorz.
 

PGE MAT-GEO: Kuczyńska Aleksandra, Fietko Aleksandra, Kubrak Wioletta, Głowacki Wojciech, Kuśmira Wiktor, Kos Marcin, Sieradzki Damian.
 

  TWENTY TEAM: Niewitowski Mateusz, Papka Piotr, Sieroń Kacper, Rosiewicz Michał, Kaczor Adrian, Cecuła Michał, Kozłowski Maciej, Wójcik Tomasz.
 

  ALKO TEAM: Bieniek Wojciech, Ceglarski Bartek, Kulikowski Bartek, Cecuła Marcin, Żmuda Łukasz, Bogdański Piotr, Dębowska Kamila,
  Polit Agnieszka., Kułaga Augustyn.
 

  EFCE PONALEFCE: Frańczak Marek, Lasek Karol, Bury Paweł, Nowiński Grzegorz, Siwek Mateusz, Duda Tomasz, Zbrojkiewicz Paweł, Pawełek Michał.
 

  ZWYCIĘZCY DO KWADRATU: Borcuch Katarzyna, Katarzyna Tyban, Stępień Aleksandra, Flejszar Dorota, Ziarko Małgorzata ,Szaniawska Sylwia, 
  Grądziel Magdalena, Siwecki Dawid.
 

  CHA-CHA TEAM: Pietrasik Monika, Nasternak Iga, Grębowiec Magda, Zajder Maciej, Maruszczak Paulina, Obrębska Dominika,  Stawiarz Magdalena, 
  Kępa Katarzyna, Kwietniewski Michał, Szemraj Maciej.
 

  • 12.09.2012 - Rocznikowy Turniej Piłki Nożnej chłopców.  1m. zdobyła reprezentacja klas III.

  Klasy I: Kuśmira Wiktor, Sieradzki Damian, Głowacki Wojciech, Cecuła Marcin, Cecuła Michał, Bogdański Piotr, Kulikowski Bartosz,
  Papka Piotr, Kaczor Adrian, Kozłowski Maciej, Niewitowski Mateusz.
 

  Klasy II: Mroczek Mateusz, Radzimowski Damian, Kucharczyk Hubert, Wojciechowski Adrian, Ostrowski Wojciech, Mroczek Konrad, 
  Ślusarski Przemysław, Sudoł Kornel, Zajder Maciek, Kwiecień Krzysztof, Siwecki Dawid, Kozieł Paweł.
 

  Klasy III: Lebida Bartłomiej, Łukaszek Bartłomiej, Pięta Krzysztof, Michta Michał, Strużyński Bartosz, Stępień Mateusz, Ciok Remigiusz,
  Pawełek Michał, Lasek Karol, Wrzosek Mikołaj, Frańczak Marek, Ciszkiewicz Mateusz.
 

 
Sport  2011/2012

 

  • 20.06.2012 - Turniej piłki siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzcami turnieju została nasza drużyna w składzie: Katarzyna Borcuch, Kinga Skuza, 
      Monika Pietrasik, Magdalena Grębowiec, Iga Nasternak, Paulina Maruszczak, Dominika Obrębska.
  • 28.05.2012 - Szkolna Liga Piłki nożnej . Do rozgrywek zgłosiło się 7 zespołów.  Zwyciężył zespół "No i wszystko".

NAWIEDZENI: Maciąg Grzegorz, Płaza Paweł, Kwiecień Janusz, Ziomkowski Damian, Machała Grzegorz, Wiśniewski Daniel, Mroczek Karol, Smardz Daniel.
 

TEAM BRAZZERS: Mroczek Konrad, Dębicki Paweł, Woś Przemysław, Siwecki Dawid, Skubida Rafał,
 Ślusarski Przemysław, Ostrowski Wojciech, Kwiecień Mateusz
 

 NO i WSZYSTKO: Lebida Bartłomiej, Łukaszek Bartłomiej, Michta Michał, Pięta Krzysztof, Strużyński Bartosz, Ciok Remigiusz,
Krakowiak Paweł, Ciszkiewicz Mateusz.
 

ALLES KLAR TEAM: Mroczek Mateusz, Radzimowski Damian, Kokosa Dawid, Kozieł Paweł, Wojciechowski Adrian, Zajder Maciej,
  Sudoł Kornel, Kwiecień Krzysztof, Kucharczyk Hubert.
 

ZRYW ALKOHOLICY A: Frańczak Marek, Lasek Karol, Wrzosek Mikołaj, Pawełek Michał, Duda Tomasz, Stępień Mateusz, Kotowski Tomasz
 

ZRYW ALKOHOLICY B: Nowiński Grzegorz, Muszelski Maciej, Surowiec Krystian, Siwek Mateusz, Świder Mateusz, Mazurkiewicz Michał,
Niezgoda Marcjusz, Żurek Bartłomiej, Bury Paweł ,Cieślik Paweł.
 

WYMĘCZENI: Jędrzejczak Joachim, Zbrojkiewicz Paweł, Szemraj Maciej, Niżyński Radek, Rękas Patryk, Pakos Jakub, Bryła Jakub, Żmuda Piotr.
 

  • 23.04.2012 - Turniej piłki nożnej chłopców w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym o Puchar Dyrektora Szkoły.  Zajęliśmy I miejsce.

 

 Paweł Boduła, Maciej Kozieja, Damian Kodyra, Karol Jasiński, Bartłomiej Lebida, Michał Michta, Krzysztof Pięta, Bartłomiej Łukaszek, Maciej Jarosz,
Jakub Kuśmira, Michał Pawełek, Karol Lasek, Grzegorz Snopek.  
 

  • 18.04.2012 - Turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora I LO w Sandomierzu.  Zespół zajął II miejsce. 
      Zespół: Katarzyna Borcuch, Kinga Skuza, Monika Pietrasik, Magdalena Grębowiec, Iga Nasternak, Paulina Maruszczak, Dominika Obrębska.
  • 21.03.2012 - BIEG MASOWY w ramach akcji „ SANDOMIERZ BIEGA” z okazji powitania wiosny.
      Naszą szkołę reprezentowali: Krystian Surowiec, Marek Frańczak, Karol Lasek, Michał Pawełek, Mikołaj Wrzosek, Mateusz Siwek, Tomasz Duda, 
O nas
II Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki


ul.Mickiewicza 9
27-600 Sandomierz
tel.fax 0-15-832-22-45
listy@2lo.sandomierz.pl

REGON: 292455961
NIP: 864-12-02-782

Konto Rady Rodziców II LO:
Bank Spółdzielczy w Sandomierzu
95 9429 0004 3001 0004 4206 0001

Cytat...
Kobietę i politykę trudno zrozumieć.
Aniela Danuta Szymańska
Sponsorzy

6791575 Unikalnych wizyt