II LO Sandomierz
Wtorek, 27.10.2020
Nawigacja
Matura 2021
  Info dla maturzystów

Szkoła dzisiaj
  Covid-19
  Podziękowania
  Podręczniki
  Projekt unijny
  Dokumenty
  Dyrekcja
  Grono pedagogiczne
  Pracownicy administracji
  Stowarzyszenie AiS
  Samorząd
  Plan lekcji
  Platforma
  Spotkania z absolwentami
  Festiwal Piosenki Angielskiej
  Biblioteka
  Opieka lekarska i stomatologiczna

Informacje dla Rodziców
  e-Dziennik
  Szkolny Program Profilaktyki
  Procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych
  Opieka zdrowotna

Rada Rodziców

Historia
  Historia szkoły
  Kadra wszech czasów
  Dyrektorzy
  Zjazdy Absolwentów
  70-lecie II Liceum (zjazd)

Absolwenci
  1951-1960
  1961-1970
  1971-1980
  1981-1990
  1991-2000
  2001-2010
  2011-2020
  2021-2030

Uczniowie
  Klasy I
  Klasy II
  Klasy III

Sukcesy
  Olimpijczycy szczebla centralnego
  Konkursy matematyczne i fizyczne
  Konkursy humanistyczne
  Konkursy językowe
  Olimpiady historyczne
  Konkursy historyczne i WOS
  Konkursy z przedsiębiorczości
  Konkursy PO i EDB
  Osiągnięcia sportowe
  Inne

Galerie

Inne
  Hymn
  Redakcja
  Księga gości

Chór "Kościuszko"
  O nas
  Aktualności
  Historia
  Repertuar
  Galeria
  W MEDIACH
  Informacje
  Kontakt
  Próby
  Archiwum

Archiwum

Memoriał
Facebook
Oficjalny profil szkoły
RODO
Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegóły do pobrania TUTAJ
Klasy III - 2020/21
Klasa 3a
wychowawca Wojciech Myśliwski
profil mat-fiz
  1. Bażant Julia
  2. Cieśla Małgorzata
  3. Czosnek Arkadiusz
  4. Drypa Natalia
  5. Gawlak Karolina
  6. Jaśkiewicz Aleksandra
  7. Kilarska Julia
  8. Kozłowska Małgorzata
  9. Kwiecińska Natalia
  10. Libicki Mateusz
  11. Łukasiewicz Kacper
  1. Łukawski Kryspin
  2. Marzec Julia
  3. Mazur Mateusz
  4. Mazur Olga
  5. Napieracz Agnieszka
  6. Pęksa Joanna
  7. Piętowski Przemysław
  8. Piotrowski Jakub
  9. Piziorski Wiktor
  10. Polit Amelia
  11. Ryszawa Agata
  1. Ryszawa Dominik
  2. Sadok Wiktoria
  3. Sanecki Jakub
  4. Sieradzka Karolina
  5. Skowron Elżbieta
  6. Sobieszkoda Katarzyna
  7. Strzeszewska Katarzyna
  8. Trelska Katarzyna
  9. Walas Dominika
  10. Wójcik Wioleta


Klasa 3b
wychowawca Katarzyna Zapert
profil biol-chem
  1. Akuszewska Kamila
  2. Anioł Angelika
  3. Berdychowski Hubert
  4. Brzozowska Wiktoria
  5. Gajek Grzegorz
  6. Góras Karolina
  7. Kordyka Natalia
  8. Kosakowska Wiktoria
  1. Kosińska Weronika
  2. Kwiecień Michał
  3. Michta Wiktoria
  4. Modras Gabriela
  5. Nogaj Kamila
  6. Obrębska Maja
  7. Olko Weronika
  8. Podkowa Gabriela
  1. Sękul Joanna
  2. Semkowicz Gabriela
  3. Tańczyk Karolina
  4. Wiatrowski Patryk
  5. Zielińska Katarzyna
  6. Żulińska Dominika
  7. Kulik Daria


Klasa 3c
wychowawca Łączkowski Waldemar
profil humanistyczny
  1. Bryła Natalia
  2. Ćwiertnia Weronika
  3. Gradzińska Natalia
  4. Grębowiec Julia
  5. Jaworska Kinga
  6. Korona Wojciech
  7. Kostrzewa Emilia
  8. Komada Kacper
  9. Kowalska Julia
  10. Kumięga Wiktoria
  1. Kusal Wiktoria
  2. Łukawska Julia
  3. Młynarczyk Andrzej
  4. Musiał Daria
  5. Pacholczak Damian
  6. Pawlica Karolina
  7. Piotrowska Julia
  8. Przypkowski Cezary
  9. Siudak Marika
  10. Socha Alicja
  1. Sołtyk Filip
  2. Szmołda Jan
  3. Tokarski Jakub
  4. Widz Gabriela
  5. Winiarska Paulina
  6. Wiśniewska Karolina
  7. Zielińska Julia
  8. Zięba Edyta


Klasa 3d
wychowawca Paweł Bachowski
profil mat-geo
  1. Bajak Kacper
  2. Belotti Aleksandra
  3. Bielecka Roksana
  4. Broda Malwina
  5. Bryła Emilia
  6. Bukała Wiktoria
  7. Chmiel Agnieszka
  8. Czajka Anna
  9. Drypa Sandra
  10. Duda Katarzyna
  11. Dziuba Alicja
  1. Godzina Sandra
  2. Gorazda Aleksandra
  3. Jurkowska Karolina
  4. Kiljańska Alicja
  5. Konecki Patryk
  6. Krakowiak Wiktoria
  7. Krasoń Weronika
  8. Łukasiewicz Wiktoria
  9. Nowak Emilia
  10. Olech Anna
  11. Paluch Karolina
  1. Polit Jakub
  2. Saja Julita
  3. Semkowicz Gabriela
  4. Sołtyk Filip
  5. Stąpór Ewelina
  6. Szatan Anna
  7. Walicka Aleksandra
  8. Wróbel Bartosz
  9. Wrzochol Oliwia
  10. Żyłka Natalia
O nas
II Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki


ul.Mickiewicza 9
27-600 Sandomierz
tel.fax 0-15-832-22-45
listy@2lo.sandomierz.pl

REGON: 292455961
NIP: 864-12-02-782

Konto Rady Rodziców II LO:
Bank Spółdzielczy w Sandomierzu
95 9429 0004 3001 0004 4206 0001

Cytat...
Biblia każe nam kochać naszych bliźnich i wrogów; pewnie dlatego, że to w zasadzie ci sami ludzie.
Anonim
Certfikaty
img_20180521_090903_t1.jpg img_20180521_090923_t1.jpg cert walka z rakiem17.18_t1.jpg cert walka z rakiem18.19_t1.jpg certsave_20191216_092016_t1.jpg
Sponsorzy


SKS
7637365 Unikalnych wizyt