REKRUTACJA 2021
Dodane przez Admin dnia 16.04.2021
Rekrutacja 2021/22

Myślisz o nauce, rozwoju, pasjach…

Wybierasz II Liceum Ogólnokształcące im T. Kościuszki w Sandomierzu

 

Mury II Liceum Ogólnokształcącego opuściło wielu absolwentów, którzy są powodem naszej dumy. Są wśród nich pracownicy naukowi, osobowości świata kultury, sportowcy, prawnicy, inżynierowie, lekarze, nauczyciele, przedsiębiorcy i reprezentanci innych grup zawodowych.

Jest wiele rzeczy, które przyciągają do nas uczniów. Ciekawa oferta edukacyjna, wyniki matur powyżej średniej krajowej i wojewódzkiej, dogodne usytuowanie w centrum miasta. Jednak tym, co zdaniem wielu osób wyróżnia nas spośród innych szkół, jest szczególna atmosfera współtworzona przez pełnych pasji i zaangażowania, często będących absolwentami II LO, przyjaznych nauczycieli motywujących uczniów do podejmowania różnych działań oraz przez uczniów i ich rodziców.

Niektóre z przedsięwzięć naszego Liceum na stałe weszły do kalendarza imprez miejskich, wzbogacając życie kulturalne Sandomierza. Należą do nich Sandomierski Festiwal Piosenki Angielskiej czy Memoriał Lekkoatletyczny Piotra Nurowskiego, organizowane przez nauczycieli II Liceum. Na terenie naszej szkoły organizujemy Powiatowe Targi Edukacyjne. Dzięki nim uczniowie mają szansę zapoznać się z ofertami uczelni wyższych przed dokonaniem ważnych wyborów. Nasi uczniowie chętnie reprezentują szkołę w różnorodnych wydarzeniach.

Wszyscy tworzymy historię naszej szkoły.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
edukacyjną na rok szkolny 2021/2022

Regulamin i szczegółowy harmonogram do pobrania

Zobacz także na YT


Rozszerzona zawartość newsa