IIIa
wychowawca mgr Małgorzata Trelska
profil matematyczno - fizyczny


  1. Borczuch Ewelina
  2. Bryła Karolina
  3. Chojnacka Dominika
  4. Czarnecki Tomasz
  5. Dunin – Wąsowicz Krzysztof
  6. Forc Anna
  7. Jarząb Kamil
  8. Kaczmarczyk Paweł
  9. Kaczmarski Kamil
  10. Karnas Radosław
  1. Kłosowski Arkadiusz
  2. Kordos Bartłomiej
  3. Krokosz Maciej
  4. Marzec Paweł
  5. Niemczyk Rafał
  6. Osojca Monika
  7. Ozdoba Martyna
  8. Petelewicz Grzegorz
  9. Pokrzywa Anna
  10. Pyszniak Radosław
  1. Rosowicz Mateusz
  2. Rożek Kinga
  3. Siemaszek Maciej
  4. Sieradzka Katarzyna
  5. Śmiałek Weronika
  6. Wiśniewski Mateusz
  7. Wrona Małgorzata
  8. Ziomkowski Emil
  9. Żmuda Patryk
  10. Żołnowski Krzysztof


IIIb
wychowawca mgr Anna Wilczek
profil przyrodniczo - medyczny


  1. Bąk Dagmara
  2. Błąd Justyna
  3. Brzozowska Dominika
  4. Dobek Lucyna
  5. Grabowski Kamil
  6. Gradzik Aneta
  7. Jurkowska Sylwia
  8. Kozieł Monika
  9. Krakowiak Kamil
  10. Kukiełka Katarzyna
  1. Łukasik Patrycja
  2. Macioszek Monika
  3. Majewska Karolina
  4. Mazur Magdalena
  5. Mochul Anna
  6. Murdza Magdalena
  7. Nadziejko Karolina
  8. Pałkus Daniel
  9. Ptasińska Karolina
  10. Rogala Magdalena
  1. Rusak Eliza
  2. Sadecki Maciej
  3. Sieradzka Monika
  4. Słabiak Monika
  5. Sobczyk Krzysztof
  6. Stępień Magdalena
  7. Szlachcińska Anna
  8. Tyban Justyna
  9. Worobiec Wiktor
  10. Wójcik Klaudia


IIIc
wychowawca mgr Grażyna Ułaszyn - Palkowska
profil humanistyczny


  1. Audycka Monika
  2. Basak Aldona
  3. Bebel Aneta
  4. Brzezińska Aneta
  5. Fajfer Marta
  6. Janiszewska Anna
  7. Kolasa Karolina
  8. Kominek Anna
  9. Konopka Olga
  10. Kordos Mariola
  1. Kozieł Dominika
  2. Krakowiak Karina
  3. Kulikowski Jakub
  4. Kwiatkowska Magdalena
  5. Łebek Katarzyna
  6. Łukawska Donata
  7. Małecki Rafał
  8. Marczewska Maria
  9. Mucha Dominika
  10. Nyrnberg Anna
  1. Orawiec Sylwia
  2. Ozdoba Michał
  3. Podlesińska Paulina
  4. Poński Jan
  5. Skorupa Mateusz
  6. Smardz Paulina
  7. Statuch Elżbieta
  8. Strojewski Konrad
  9. Walas Karol
  10. Żmuda Albert


IIId
wychowawca mgr Piotr Beraś
profil językowo - geograficzny


  1. Abdul Sonita
  2. Bała Dominika
  3. Barłożek Monika
  4. Bartnik Weronika
  5. Chorab Karolina
  6. Chruściak Monika
  7. Chruściel Paulina
  8. Cichoń Renata
  9. Ciszkiewicz Maria
  10. Domian Daria
  1. Furman Katarzyna
  2. Gąsiorowska Patrycja
  3. Justyńska Ewelina
  4. Kondeusz Agata
  5. Kondrat Żaneta
  6. Kozłowska Dominika
  7. Książkiewicz Tomasz
  8. Kwiatkowska Patrycja
  9. Nowak Joanna
  10. Nowak Mariola
  1. Nowak Sylwia
  2. Nowińska Marta
  3. Pikus Anna
  4. Rycerz Anna
  5. Siwiec Krystian
  6. Skotnicki Krystian
  7. Stawiarska Zuzanna
  8. Suszyna Michał
  9. Śmigała Anna
  10. Zimoląg Małgorzata


IIIe
wychowawca mgr Elżbieta Kownacka
profil historyczno - prawny


  1. Baska Paulina
  2. Bidas Renata
  3. Bilska Anna
  4. Bryła Ewelina
  5. Chmiel Magdalena
  6. Fudala Iwona
  7. Golec Dawid
  8. Kasprzycka Anna
  9. Kępa Karolina
  10. Kończyk Patrycja
  1. Kostek Paulina
  2. Krempa Wioleta
  3. Nyrnberg Magdalena
  4. Sierżęga Dawid
  5. Siwy Lidia
  6. Skotnicki Filip
  7. Słonina Samanta
  8. Sołtys Paulina
  9. Strugała Martyna
  10. Sulik Izabela
  1. Skrzypczak Agata
  2. Tutak Grzegorz
  3. Urbaniak Magdalena
  4. Wąsik Sebastian
  5. Wilk Beata
  6. Witek Angelika
  7. Wójcikowska Malwina
  8. Zapert Joanna
  9. Zimoląg Grzegorz
  10. Zioło Adrianna


IIIa
wychowawca mgr Katarzyna Pawełek
profil matematyczno - fizyczny


  1. Bąk Katarzyna
  2. Boduła Paweł
  3. Cebula Monika
  4. Chmielewska Anna
  5. Chora Patryk
  6. Cymerys Konrad
  7. Fila Grzegorz
  8. Gajek Adam
  9. Gawroński Bartosz
  10. Głaz Adrian
  11. Guz Dominika
  1. Jędral Dominik
  2. Kisiel Andrzej
  3. Kołeczek Paweł
  4. Majewska Aleksandra
  5. Makowska Anna
  6. Mazur Tomasz
  7. Napieracz Grzegorz
  8. Niekłań Krzysztof
  9. Pikulska Iwona
  10. Płaneta Karolina
  11. Sewera Agnieszka
  1. Sędrowicz Daria
  2. Siwek Damian
  3. Snopek Grzegorz Stanisław
  4. Stępińska Joanna
  5. Śmiałek Katarzyna
  6. Wójcik Tomasz
  7. Zimoląg Kamil
  8. Zwoliński Adam
  9. Szpara Agata


IIIb
wychowawca mgr Teresa Skubida
profil przyrodniczo - medyczny


  1. Chorab Klaudia
  2. Drzymalska Sylwia
  3. Duda Aleksandra
  4. Ferens Edyta
  5. Gancarz Małgorzata
  6. Grzesiak Patrycja
  7. Janas Wiktoria
  8. Kaptur Katarzyna
  9. Kędziora Katarzyna
  10. Kołacz Natalia
  11. Kołeczek Karolina
  1. Kondej Natalia
  2. Kuźma Małgorzata
  3. Kwiecińska Sylwia
  4. Lewtak Piotr
  5. Lisicka Adriana
  6. Majewska Anna
  7. Mazurkiewicz Katarzyna
  8. Mendala Małgorzata
  9. Motyka Aleksandra
  10. Ordon Katarzyna
  11. Osowska Monika
  1. Pałka Piotr
  2. Rawiak Magda
  3. Smardz Aneta
  4. Suchecka Karolina
  5. Szlachcińska Anna
  6. Tomczyk Ewelina
  7. Warzocha Justyna
  8. Wrona Agata
  9. Zając Iwona
  10. Ziółkowska Dominika


IIIc
wychowawca mgr Joanna Fiuk
profil humanistyczny


  1. Dębowska Paulina
  2. Domań Justyna
  3. Gondek Justyna
  4. Kałdon Ewelina
  5. Kapała Justyna
  6. Kowalska Kinga
  7. Lechoszest Luiza
  8. Łowicka Monika
  9. Olech Katarzyna
  10. Paś Izabela
  1. Petelewicz Iwona
  2. Pięta Ewa
  3. Rej Małgorzata
  4. Sender Patrycja
  5. Sidor Anna
  6. Smoliński Grzegorz
  7. Stefański Rafał
  8. Stępień Katarzyna
  9. Sulicka Anna
  10. Trojanowska Ewa
  1. Urbańska Natalia
  2. Wielgus Witold
  3. Wójcik Nikola
  4. Wróbel Beata
  5. Wysoczańska Małgorzata
  6. Zając Katarzyna
  7. Zięba Wiktoria
  8. Żuraw Katarzyna
  9. Sierant Karolina


IIId
wychowawca mgr Katarzyna Zapert
profil językowo - geograficzny


  1. Banajska Kamila
  2. Bidas Patrycja
  3. Biesiada Małgorzata
  4. Chruściel Artur
  5. Chruściel Tomasz
  6. Cichocka Joanna
  7. Cienkiera Natalia
  8. Czarnecka Aleksandra
  9. Dobroch Karolina
  10. Dybis Anna
  11. Dziuba Justyna
  1. Frydryk Bartłomiej
  2. Gawrońska Katarzyna
  3. Grzyb Anna
  4. Kaczorek Agata
  5. Kiliańska Patrycja
  6. Krawczyk Paulina
  7. Leptuch Joanna
  8. Łukasiewicz Jolanta
  9. Marzec Katarzyna
  10. Mazur Sylwia
  11. Misiak Alicja
  1. Ogorzałek Anna
  2. Perła Paweł
  3. Pracało Karol
  4. Rzeszótko Magdalena
  5. Siatrak Kornelia
  6. Stachowicz Emilia
  7. Tobjasz Agnieszka
  8. Warzocha Ewa
  9. Winiarczyk Sylwia


IIIe
wychowawca mgr Ewa Czech - Jakus
profil historyczno - prawny


  1. Ataman Renata
  2. Banak Barbara
  3. Bidas Ewa
  4. Chyła Natalia
  5. Cichoń Agata
  6. Dziuba Michał
  7. Dziura Tomasz
  8. Fietko Milena
  9. Furtak Arkadiusz
  10. Justyniarska Renata
  1. Kasiński Kamil
  2. Kordos Anna
  3. Kryszczyńska Aleksandra
  4. Kuśmira Jakub
  5. Kwiecień Izabela
  6. Legwant Daria
  7. Maroszek Mateusz
  8. Nowosielska Klaudia
  9. Orłowska Iwona
  10. Ostoja Kamil
  1. Piskor Anna
  2. Półgrabia Łukasz
  3. Rzepczyńska Karolina
  4. Sieradzka Ilona
  5. Smardz Emil
  6. Statuch Piotr
  7. Szwagierczak Paweł
  8. Winiarska Wioleta
  9. Wiśniewski Kamil

IIIf
wychowawca mgr Wiesław Gancarz
profil matematyczno - fizyczny


  1. Adamczak Jakub
  2. Bajda Bartłomiej
  3. Balmas Michał
  4. Bęben Urszula
  5. Chamerski Paweł
  6. Członka Jakub
  7. Dobek Anna
  8. Duma Dominika
  9. Górczyński Dawid
  10. Jasiński Karol
  11. Kodyra Damian
  1. Kozieja Maciej
  2. Król Łukasz
  3. Laska Jakub
  4. Masternak Krystian
  5. Miękina Michał
  6. Nowicki Bartłomiej
  7. Płaza Aneta
  8. Ryba Szymon
  9. Satławski Mateusz
  10. Siwecka Marta
  11. Sobolewski Piotr
  1. Socha Paulina
  2. Stasiak Dominika
  3. Szczecina Przemysław
  4. Tenderenda Paweł
  5. Ura Daniel
  6. Wiśniewska Anna
  7. Wiśniewski Łukasz
  8. Zając Grzegorz
  9. Zawadzka Ewelina
  10. Żyła Anna


IIIa
wychowawca Irena Dubiecha-Kurkiewicz
profil matematyczno-fizyczny
  1. Brzozowska Weronika
  2. Bury Paweł
  3. Cieślik Paweł
  4. Dereń Monika
  5. Duda Tomasz
  6. Dudek Łukasz
  7. Frańczak Marek
  8. Furdyna Marta
  9. Karelus Paweł
  10. Kasperska Agnieszka
  1. Kępa Patrycja
  2. Kiliańska Gabriela
  3. Kotowski Tomasz
  4. Lasek Karol
  5. Machała Magdalena
  6. Małecka Dominika
  7. Mazurkiewicz Michał
  8. Muszelski Maciej
  9. Myśliwska Patrycja
  10. Niezgoda Marcjusz
  1. Niżyński Radosław
  2. Nowiński Grzegorz
  3. Pawełek Michał
  4. Mateusz Siwek
  5. Socha Agnieszka
  6. Spychała Monika
  7. Surowiec Krystian
  8. Świder Mateusz
  9. Wrzosek Mikołaj
  10. Żurek Bartłomiej



IIIb
wychowawca Diana Kozioł
profil przyrodniczo-medyczny
  1. Bidas Anna
  2. Boduła Monika
  3. Bryła Aleksandra
  4. Buczkowska Marcelina
  5. Chmiel Paulina
  6. Dobek Anna
  7. Dziuba Justyna
  8. Gaweł Magdalena
  9. Kania Monika
  1. Karnas Katarzyna
  2. Król Sylwia
  3. Kwiecień Anna
  4. Łukawska Aleksandra
  5. Pięgielska Paula
  6. Podolecka Patrycja
  7. Stasiak Paulina
  8. Stępień Martyna
  9. Stępień Mateusz
  1. Świątańska Julita
  2. Zbrojkiewicz Paweł
  3. Zieliński Sebastian
  4. Żołnowska Katarzyna



IIIc
wychowawca Małgorzata Łączkowska
profil humanistyczny (językowy)
  1. Błąd Weronika
  2. Bzduch Ewa
  3. Ciszewska Agata
  4. Fietko Aleksandra
  5. Fiuk Kinga
  6. Gąsiorowska Magdalena
  7. Gorczyca Daria
  8. Guz Angelika
  9. Jarosz Wiktoria
  10. Jędrzejewska Katarzyna
  1. Kiliańska Kamila
  2. Krążel Agnieszka
  3. Lipiec Aleksandra
  4. Liśkiewicz Lucyna
  5. Majewska Karolina Maria
  6. Marzec Karolina
  7. Mazurkiewicz Mariusz
  8. Milarska Monika
  9. Młodawska Diana
  10. Pacholczak Karolina
  1. Papka Klaudia
  2. Paździor Sylwia
  3. Sanecka Judyta
  4. Stec Balbina
  5. Styn Dariusz
  6. Szczepaniak Magdalena
  7. Wiśniewska Sylwia
  8. Zioło Dominika
  9. Żuber Dawid
  10. Żuber Patrycja


IIId
wychowawca Magdalena Grądzka
profil matematyczno-geograficzny
  1. Belotti Dominika
  2. Bochyńska Alicja
  3. Broda Hubert
  4. Bryła Jakub
  5. Ciszkiewicz Mateusz
  6. Czuja Katarzyna
  7. Dąbek Andrzej
  8. Dąda Anna
  9. Drabik Krzysztof
  10. Grudzień Mariola
  1. Guzik Karolina
  2. Jaworska Anna
  3. Jujeczka Paulina
  4. Krakowiak Paweł
  5. Kukiełka Kamil
  6. Lebida Bartłomiej
  7. Łukasiewicz Małgorzata
  8. Łukaszek Bartłomiej
  9. Mazgaj Adriana
  10. Michta Michał
  1. Ochocińska Weronika
  2. Ozdoba Paweł
  3. Pięta Krzysztof
  4. Rękas Patryk
  5. Różański Hubert
  6. Samołyk Aneta
  7. Samołyk Olga
  8. Sewera Dominika
  9. Strużyński Bartosz
  10. Żmuda Piotr


IIIe
wychowawca Waldemar Łączkowski
profil humanistyczny (historyczny)
  1. Adamczyk Paweł
  2. Białek Karol Wojciech
  3. Chmiel Karol
  4. Ciach Marcelina
  5. Ciok Remigiusz
  6. Domagała Eliza
  7. Dziuba Agnieszka
  8. Fudala Luiza
  9. Jagiełło Angelika
  10. Jędrzejczak Joachim
  1. Kiliańska Karolina
  2. Kokosa Paulina
  3. Kwiatkowska Agnieszka
  4. Laskowska Klaudia
  5. Lipińska Olga
  6. Marzecka Weronika
  7. Opielowska Agnieszka
  8. Pakos Jakub
  9. Pawlik Sebastian
  10. Polit Katarzyna
  1. Rapusta Paulina
  2. Rożek Justyna
  3. Snopek Karol
  4. Solpa Karolina
  5. Stasiak Sylwia
  6. Swajda Karolina
  7. Tworek Agata
  8. Wnuk Dominika
  9. Ziemniak Klaudia


IIIa
wychowawca: Anna Wilczek
profil matematyczno-fizyczny


  1. >Borcuch Katarzyna
  2. Czernikowski Paweł
  3. Dębicki Paweł
  4. Dobroch Damian
  5. Drzazga Robert
  6. Flejszar Dorota
  7. Kantorowski Karol
  8. Kwiecień Janusz
  9. Kwiecień Mateusz
  10. Łatka Katarzyna
  11. Machała Grzegorz
  1. Maciąg Grzegorz
  2. Macieszczuk Przemysław
  3. Miler Grzegorz
  4. Mroczek Konrad
  5. Ostrowski Wojciech
  6. Ozdoba Damian
  7. Płaza Paweł
  8. Siwecki Dawid
  9. Skuza Kinga
  10. Smardz Elżbieta
  11. Stefaniak Wojciech
  1. Stępień Aleksandra
  2. Strugała Agata
  3. Sułek Mateusz
  4. Ślusarski Przemysław
  5. Tyban Katarzyna
  6. Woś Przemysław
  7. Ziarko Małgorzata
  8. Ziomkowski Damian
  9. Zwolski Łukasz


IIIb
wychowawca: Elżbieta Kownacka
profil ..


  1. Adamczyk Karolina
  2. Brzyszcz Kinga
  3. Dąbrowska Ewa
  4. Gołębiowska Adrianna
  5. Grabska Joanna
  6. Grzesiak Angelika
  7. Grzesiak Marta
  8. Kołacz Małgorzata
  9. Krakowiak Magdalena
  10. Krysa Klaudia
  1. Kwiecień Krzysztof
  2. Lachowicz Aleksandra
  3. Liwińska Adrianna
  4. Maj Agnieszka
  5. Maruszczak Paulina
  6. Młodożeniec Kinga
  7. Niezgoda Bożena
  8. Niżyńska Anna
  9. Obrębska Dominika
  10. Rewera Izabela
  1. Rewera Marta
  2. Rucińska Karolina
  3. Rusiecka Klaudia
  4. Sobczyk Diana
  5. Stawiarz Magdalena
  6. Stefaniak Paulina
  7. Wiśniewska Patrycja
  8. Zięba Agata
  9. Zimnicka Joanna
  10. Ziółkowska Ewa


IIIc
wychowawca: Krzysztof Gajek / Piotr Beraś
profil ..


  1. Adamczyk Marta
  2. Ambroż Anastazja
  3. Bernaś Anita
  4. Chrząstowska Ewelina
  5. Cieślik Monika
  6. Ciszkiewicz Anna
  7. Czerwiec Joanna
  8. Durtka Agnieszka
  9. Dyjak Maciej
  10. Dziewiątak Karolina
  1. Dziewulska Natalia
  2. Głąb Agata
  3. Kępa Katarzyna
  4. Kozińska Monika
  5. Książkiewicz Iwona
  6. Lipczyńska Gabriela
  7. Listopad Maciej
  8. Łukawska Izabela
  9. Marczyk Paulina
  10. Marzec Izabela
  1. Ogórek Katarzyna
  2. Pasek Dagmara
  3. Prawnuk Dominika
  4. Rafałkowska Magdalena
  5. Sarnecka Agnieszka
  6. Sieradzka Ewa
  7. Sudoł Kornel
  8. Weryńska Agata
  9. Wysoczańska Aleksandra
  10. Zdybek Klaudia


IIId
wychowawca: Wojciech Myśliwski
profil ..


  1. Bednarczyk Aleksandra
  2. Bęczkowska Karolina
  3. Duma Karolina
  4. Frańczak Mateusz
  5. Gajek Magdalena
  6. Gajewska Justyna
  7. Gospodarczyk Dominika
  8. Graboń Jolanta
  9. Grądziel Magdalena
  10. Klimkiewicz Aleksandra
  11. Klimkiewicz Karolina
  1. Kokosa Dawid
  2. Kos Karolina
  3. Kozieł Paweł
  4. Małycha Andrzej
  5. Michałowska Agata
  6. Mroczek Mateusz
  7. Pajdosz Dominika
  8. Przewłocka Jagoda
  9. Przewłocka Justyna
  10. Radzimowski Damian
  11. Rosowicz Patrycja
  1. Sapielak Mateusz
  2. Stefaniak Paulina
  3. Szaniawska Sylwia
  4. Szemraj Maciej
  5. Świder Angelika
  6. Wawrzkiewicz Agata
  7. Wojciechowski Adrian
  8. Wójtowicz Natalia
  9. Zając Agata
  10. Zawadzka Monika


IIIe
wychowawca: Beata Ryńska
profil ..


  1. Burek Aleksandra
  2. Chmielewska Agata
  3. Cichoń Patrycja
  4. Drobiazg Natalia
  5. Forc Justyna
  6. Forc Renata
  7. Grębowiec Magdalena
  8. Grzegolec Kamila
  9. Jando Monika
  10. Kaczmarska Klaudia
  1. Kobuszewska Iwona
  2. Kowalska Patrycja
  3. Kucharczyk Hubert
  4. Kwietniewski Michał
  5. Maciąg Diana
  6. Marek Adam
  7. Mroczek Karol
  8. Nasternak Iga
  9. Pacholczak Katarzyna
  10. Pietrasik Monika
  1. Piętka Paulina
  2. Skubida Rafał
  3. Smardz Daniel
  4. Stanek Kamila
  5. Surma Patrycja
  6. Wilk Anna
  7. Wiśniewski Daniel
  8. Wójcicka Julita
  9. Wrzosek Aneta
  10. Zajder Maciej


IIIa
wychowawca: Małgorzata Trelska
profil matematyczno-fizyczny

  1. Adamczyk Kacper
  2. Beraś Maciej
  3. Bidas Joanna
  4. Chlastawa Kacper
  5. Chrząstowski Piotr
  6. Dziuba Oskar
  7. Forc Renata
  8. Gaweł Piotr
  9. Kaczor Adrian
  10. Kozłowski Maciej
  1. Kwiecien Robert
  2. Martynski Maciej
  3. Niewiadomski Daniel
  4. Niewitowski Mateusz
  5. Niezgoda Maciej
  6. Pawełek Aleksandra
  7. Rosiewicz Michał
  8. Rzeszótko Krzysztof
  9. Sieron Kacper
  10. Siudak Klaudia
  1. Papka Piotr
  2. Sosnowska Katarzyna
  3. Stasiak Kamil
  4. Szewc Grzegorz
  5. Wilk Jakub
  6. Wołczynski Wiktor
  7. Wójcik Tomasz
  8. Wróbel Damian
  9. Zielinski Grzegorz



IIIb
wychowawca: Teresa Skubida
profil Biologiczno - Chemiczny

  1. Adamska Małgorzata
  2. Bankoska Kamila
  3. Brzozowska Anna
  4. Awiertniewska Sylwia
  5. Grudzien Katarzyna
  6. Jarosz Dominika
  7. Kaczmarska Agata
  1. Kułaga Augustyn
  2. Mroczkowska Klaudia
  3. Orłowski Gerard
  4. Pacholczak Paulina
  5. Paciura Adrianna
  6. Sulicka Anna
  7. Szymanska Aleksandra
  1. Śroga Angelika
  2. Trojanowska Magdalena
  3. Wiśniewska Karolina
  4. Zielinska Anita
  5. Zioło Mirosław
  6. Zybała Radosław


IIIc
wychowawca: Konrad Kowal
profil jezykowy

  1. Bachowski Adrian
  2. Biernat Anita
  3. Bogdańska Katrzyna
  4. Cecuła Michał
  5. Chrząstowska Katarzyna
  6. Czech Aleksandra
  7. Domagalski Rafał
  8. Dziuba Dagmara
  9. Górczyńska Aleksandra
  1. Grazda Natalia
  2. Kołacz Natalia
  3. Kot Paulina
  4. Nowak Paulina
  5. Paruch Kinga
  6. Pasek Weronika
  7. Pastuszka Ewa
  8. Satławska Anna
  9. Sendrowicz Kinga
  1. Serafin Aleksandra
  2. Serafin Paulina
  3. Smardz Karolina
  4. Sobolewski Tomasz
  5. Sroczyńska Wioleta
  6. Tworek Aleksandra
  7. Winiarska Monika
  8. Wróbel Zuzanna


IIId
wychowawca: Grażyna Ułaszyn - Palkowska
profil matematyczno – geograficzny

  1. Bernat Roksana
  2. Dąbrowska Monika
  3. Fietko Aleksandra
  4. Garnuszek Aleksandra
  5. Głowacki Wojciech
  6. Jurkowska Patrycja
  7. Koczoska Agnieszka
  8. Kolera Anita
  9. Kos Marcin
  10. Koziarski Karol
  1. Kozioł Filip
  2. Krzemińska Joanna
  3. Kubrak Wioletta
  4. Kuczyńska Aleksandra
  5. Kuśmira Wiktor
  6. Łukawski Konrad
  7. Majka Paulina
  8. Mazur Dorota
  9. Misiur Damian
  10. Niezgoda Natalia
  1. >Pietruszka Renata
  2. Samołyk Dagmara
  3. Sąsiadek Dominika
  4. Siatrak Patrycja
  5. Sieradzki Damian
  6. Stasiak Karol
  7. Stefaniak Monika
  8. Śledź Radosław
  9. Tuz Karolina
  10. Zdyb Joanna


IIIe
wychowawca: Danuta Wójcik
profil historyczny

  1. Banak Aleksandra
  2. Bieniek Wojciech
  3. Bogdanski Piotr
  4. Cecuła Marcin
  5. Cecuła Michał
  6. Ceglarski Bartłomiej
  7. Debowska Kamila
  8. Debowski Konrad
  9. Franczak Tomasz
  10. Furtak Paweł
  1. Gugała Magdalena
  2. Jakóbczak Anna
  3. Kozieja Katarzyna
  4. Kozłowska Agata
  5. Krawczyk Ewa
  6. Kulikowski Bartosz
  7. Kwiecień Magdalena
  8. Lasota Joanna
  9. Lipiec Lukasz
  10. Lukasiewicz Kinga
  1. Orawiec Aleksandra
  2. Paluch Karolina
  3. Polak Wojciech
  4. Polit Agnieszka
  5. Wawrzkiewicz Anita
  6. Wojtas Dawid
  7. Wódz Klaudia
  8. Żmuda Łukasz


Klasa 3a
wychowawca: mgr Marek Gancarz
profil matematyczno fizyczny
  1. Biernat Patrycja
  2. Bilska Karolina
  3. Broda Jakub
  4. Bryła Tomasz
  5. Brzeski Bartosz
  6. Durda Albert
  7. Gajek Kamil
  8. Gałka Daria
  9. Gospodarczyk Aleksander
  10. Granica Dominika
  1. Grela Jakub
  2. Grela Maciej
  3. Grębowiec Wojciech
  4. Grzesik Magdalena
  5. Jarosz Wiktoria
  6. Kaczmarski Karol
  7. Kolasa Karol
  8. Kondas Karolina
  9. Krasula Karol
  10. Mazur Anna
  1. Nowak Karolina
  2. Radosz Grzegorz
  3. Rutkowski Damian
  4. Stajniak Kinga
  5. Tenderenda Michał
  6. Wilczewski Paweł
  7. Wołek Bartosz
  8. Woźniak Anna
  9. Wręczycki Radosław
  10. Haas Daniel


Klasa 3b
Wychowawca: mgr Joanna Harkot
profil biologiczno - językowy
  1. Bakkar Sara
  2. Bartosik Monika
  3. Berbeś Anna
  4. Bęben Angelika
  5. Borycka Klaudia
  6. Dąbrowska Patrycja
  7. Dobko Maria
  8. Drobniak Monika
  9. Gajewska Daria
  10. Gawdzik Katarzyna
  11. Gęza Karolina
  1. Godzisz Agnieszka
  2. Jando Joanna
  3. Jarecka Bernadetta
  4. Jasicka Magdalena
  5. Kanios Krzysztof
  6. Karczewska Magdalena
  7. Kowalska Agata
  8. Misiur Magda
  9. Morzyńska Izabela
  10. Nikodem Małgorzata
  11. Orawiec Dominika
  1. Piasecka Klaudia
  2. Puławski Karol
  3. Rak Dominik
  4. Rewera Natalia
  5. Skrzypczak Klaudia
  6. Ślusarz Eryk
  7. Wąsik Anna
  8. Wisz Karolina
  9. Wrona Ada


Klasa 3c
wychowawca: mgr Irena Dubiecha - Kurkiewicz
profil humanistyczno - turystyczny
  1. Barwińska Edyta
  2. Basak Dominika
  3. Cichoń Patrycja
  4. Cira Klaudia
  5. Dudek Paulina
  6. Dziekan Marta
  7. Giza Kamila
  8. Jaworski Kamil
  9. Jędral Natalia
  10. Kępa Wojciech
  1. Krakowiak Anna
  2. Lipiec Magdalena
  3. Lisicki Michał
  4. Mazur Aleksandra
  5. Mendala Przemysław
  6. Niezgoda Kacper
  7. Olech Kamila
  8. Przepiórka Monika
  9. Rachwalska Angelika
  10. Rosiewicz Sylwia
  1. Sendrowicz Ewelina
  2. Siatrak Jakub
  3. Smardz Klaudia
  4. Sulicka Patrycja
  5. Urbaniak Aleksandra
  6. Wójcik Paulina
  7. Zwieriewa Aleksandra
  8. Zwieriewa Anastazja
  9. Żmudzińska Patrycja


Klasa 3d
Wychowawca: mgr Magdalena Grądzka
profil matematyczno-geograficzny
  1. Banaś Michał
  2. Bąk Weronika
  3. Beraś Kinga
  4. Chuda Kinga
  5. Cichoń Wiktoria
  6. Czech Kacper
  7. Dziewulski Albert
  8. Fularska Aleksandra
  9. Kokosa Aleksandra
  10. Kolera Anna
  1. Kot Katarzyna
  2. Krakowiak Malwina
  3. Łukawski Damian
  4. Majewski Michał
  5. Obrębski Łukasz
  6. Osowska Karolina
  7. Polit Klaudia
  8. Potyrak Ewelina
  9. Sitarska Patrycja
  10. Smardz Edyta
  1. Stasiak Magdalena
  2. Toś Karol
  3. Tyrała Dominika
  4. Zioło Rafał



Klasa 3a
wychowawca: mgr Elżebieta Kownacka
profil matematyczno fizyczny

  1. Aly Amer Magdalena
  2. Barański Krzysztof
  3. Bryła Łukasz
  4. Chruściel Izabela
  5. Ciźla Wojciech
  6. Jopek Gabriela
  7. Kondrat Paulina
  8. Kozak Maciej
  9. Kozłowski Daniel
  1. Kwieciński Igor
  2. Leśko Łukasz
  3. Lipiec Tomasz
  4. Łopaciński Karol
  5. Niedziółka Anna
  6. Niekurzak Karol
  7. Nogaj Paweł
  8. Pakos Michał
  9. Pawlik Weronika
  10. Płaneta Adrian
  1. Pruś Piotr
  2. Puczkowski Michał
  3. Siudak Aleksandra
  4. Siwecki Adrian
  5. Susfał Gabriela
  6. Świątańska Paulina
  7. Wódz Daria
  8. Zając Piotr
  9. Ziętek Krzysztof



Klasa 3b
Wychowawca: mgr Beata Ryńska
profil biologiczno - chemiczny

  1. Andura Weronika
  2. Chmiel Urszula
  3. Chorzępa Agata
  4. Dajnowska Zuzanna
  5. Dąbrowska Anna
  6. Duma Anna
  7. Grzyb Karolina
  8. Koszycka Paulina
  9. Krasińska Otylia
  10. Leśniak Karolina
  1. Loch Aleksandra
  2. Macias Aneta
  3. Marzec Aleksandra
  4. Marzec Paulina
  5. Nowińska Anna
  6. Pabjan Jakub
  7. Pabjan Maciej
  8. Piasecka Angelika
  9. Sarzyńska Dominika
  10. Siudak Jan
  1. Siudak Mateusz
  2. Szymczyk Magdalena
  3. Turbakiewicz Damian
  4. Wiśniewska Agata
  5. Wojciechowski Artur
  6. Zembrzuska Aleksandra



Klasa 3c
wychowawca: mgr Katarzyna Pawełek
profil matematyczno - geograficzny

  1. Biernat Karol
  2. Chmielewska Weronika
  3. Cieszkowska Wiktoria
  4. Czuczujew Agata
  5. Dyl Julia
  6. Ewiak Michalina
  7. Garboś Żaneta
  8. Kozieja Agata
  9. Krawczyk Bartosz
  10. Latkowski Paweł
  11. Marek Katarzyna
  1. Mazany Paulina
  2. Mazur Patryk
  3. Nawrocki Igor
  4. Pakulec Paulina
  5. Pasek Mateusz
  6. Piórkowska Paulina
  7. Seremak Jan
  8. Sroczyńska Olga
  9. Szymański Rafał
  10. Wilk Jordan
  1. Wilk Klaudia
  2. Wojtas Arkadiusz
  3. Wydrzyńska Paulina
  4. Zieja Paulina
  5. Żmudzińska Dominika



Klasa 3d
Wychowawca: mgr Waldemar Łączkowski
profil matematyczno-geograficzny

  1. Baran Katarzyna
  2. Bielecki Maciej
  3. Borowiec Agata
  4. Gajda Karolina
  5. Gawron Michał
  6. Janik Katarzyna
  7. Jędrzejewski Maciej
  8. Kaczmarska Patrycja
  9. Kazula Katarzyna
  10. Kieliś Aleksandra
  1. Kondas Katarzyna
  2. Kozieł Magdalena
  3. Lachtara Michał
  4. Mazurkiewicz Radosław
  5. Niedziółka Paweł
  6. Olech Marlena
  7. Osowski Krzysztof
  8. Partyka Wojciech
  9. Polak Tomasz
  10. Polit Bartosz
  1. Śliwiński Karol
  2. Winiarczyk Anna
  3. Wójcik Kinga



Klasa 3e
Wychowawca: mgr Katarzyna Zapert
profil językowo - humanistyczny

  1. Andura Katarzyna
  2. Augustyńska Alicja
  3. Bidas Dominika
  4. Bielecki Paweł
  5. Ciszkiewicz Dawid
  6. Czech Aleksandra
  7. Garnuszek Dominika
  8. Kloch Paulina
  9. Kołacz Natalia
  10. Krupa Aleksandra
  11. Krzemińska Sylwia
  1. Łączny Monika
  2. Mizera Natalia
  3. Modras Aleksandra
  4. Niezgoda Aneta
  5. Nowak Julia
  6. Paruch Małgorzata
  7. Płaneta Sylwia
  8. Różańska Dominika
  9. Saja Joanna
  10. Sierant Paulina
  11. Siudak Magdalena
  1. Skowron Karolina
  2. Stylski Mateusz
  3. Szal Damian
  4. Tarka Dawid
  5. Uzar Barbara
  6. Zając Adrianna
  7. Ziomkowska Paulina
  8. Żmuda Justyna
  9. Żwirek Dominik
  10. Żwirek Martyna


IIIa
wychowawca mgr Wojciech Myśliwski
profil mat-fiz


  1. Binek Radosław Kacper
  2. Chodzyńska Paulina
  3. Dobroch Łukasz
  4. Duda Mateusz
  5. Gajewska Weronika
  6. Gozdek Izabela
  7. Grazda Mikołąj Tomasz
  8. Grzybek Nadia Ewa
  9. Kapuściński Hubert
  10. Karelus Michał Dawid
  11. Kos Kamil
  1. Kozłowski Wojciech
  2. Łabudzki Kacper Jacek
  3. Niezgoda Patryk Piotr
  4. Nowak Maria
  5. Nowosielski Arkadiusz Mateusz
  6. Ochmański Maciej
  7. Paw Aleksandra
  8. Przyłucki Jan Antoni
  9. Skowron Dominik
  10. Stępień Filip
  11. Sztaba Przemysław
  1. Święcicki Grzegorz Tomasz
  2. Trelski Jakub
  3. Trębska Katarzyna Julia
  4. Widanka Damian Grzegorz
  5. Wojna Michalina
  6. Woźniak Katarzyna Maria
  7. Zbieska Magdalena



IIIb
wychowawca mgr Grażyna Ułaszyn-Palkowska
profil biol-chem / językowo-społeczna


  1. Barańska Natalia
  2. Bernaś Dominika
  3. Bernyś Agata Aleksandra
  4. Bęc Natalia
  5. Bielecka Sylwia
  6. Bociek Klaudia Marlena
  7. Bogdańska Paulina
  8. Giovannola Sara Wiktoria
  9. Grębowiec Katarzyna Magdalena
  10. Kamuda Aleksandra
  11. Kapała Anna Natalia
  1. Kłak Bartłomiej Jakub
  2. Kot Patrycja Wioletta
  3. Kotowski Paweł Rafał
  4. Las Szymon
  5. Łopacińska Weronika
  6. Mucha Karol
  7. Obrębska Dominika
  8. Panek Łukasz Marek
  9. Partyka Marta Maria
  10. Piorun Karolina Natalia
  11. Rysak Ewa Patrycja
  1. Siudak Mateusz
  2. Skrzypczak Julia Agata
  3. Snopek Antonina Teresa
  4. Sobczyk Kamil
  5. Stefański Patryk Piotr
  6. Terlecka Roksana Wiktoria
  7. Teter Marta
  8. Toś Michalina Maria
  9. Wiśniewski Michał
  10. Wrzosek Patrycja
  11. Zając Mateusz Jan



IIIc
wychowawca mgr Diana Kozioł
profil humanistyczny


  1. Abramczyk Adam Błażej
  2. Gradziński Grzegorz
  3. Kawa Mikołaj
  4. Kawalec Kamila
  5. Kozłowski Grzegorz
  6. Kozieł Jakub
  7. Kwasek Krystian
  8. Lalak Maciej
  9. Lesiak Aleksandra
  10. Leśniak Kacper
  11. Nagórna Kinga
  1. Nowacki Krzysztof
  2. Ochmerak Karolina
  3. Orawiec Joanna
  4. Paluch Ilona
  5. Podgórska Natalia
  6. Podlaski Kamil
  7. Rojek Natalia
  8. Rycombel Jan
  9. Sadowska Anna
  10. Stróżyk Agnieszka
  11. Sulicka Sylwia
  1. Świątański Maciej Wojciech
  2. Tomaszuk Wiktoria
  3. Zięba Klaudia
  4. Zwolska Zuzanna
  5. Żwirek Martyna
  6. Żyłka Piotr



IIId
wychowawca mgr Wiesław Gancarz
profil mat-geo


  1. Bednarz Wiktoria Katarzyna
  2. Bernaś Karol
  3. Bisztyga Paweł Marek
  4. Bryła Grzegorz Jakub
  5. Chmiel Rafał Piotr
  6. Cichoń Paulina
  7. Cieszkowska Wiktoria
  8. Gawlak Natalia
  9. Graboń Katarzyna
  10. Grudzień Julia Maria
  11. Kiliańska Dominika
  12. Klubińska Małgorzata Anna
  1. Klusek Michał
  2. Kuśmierz Anna Maria
  3. Lasota Agnieszka
  4. Łukaszek Paweł Konrad
  5. Maciąg Kamil
  6. Ptasiński Adrian
  7. Rożek Anna Weronika
  8. Sieradzki Artur Piotr
  9. Solpa Weronika
  10. Stefaniak Patryk
  11. Stępień Karol Wiktor
  1. Surowiec Wiktoria
  2. Śliwka Weronika
  3. Tutak Weronika
  4. Węgiel Dominik
  5. Wróbel Agnieszka
  6. Wojnarowska Natalia