12 stycznia 2022 Autor Paweł Bachowski Wyłączono

Szlachetna Paczka

W imieniu własnym oraz obdarowanej rodziny chciałabym podziękować wszystkim darczyńcom II Liceum Ogólnokształcącego za zaangażowanie w zbiórkę środków na zakup najpotrzebniejszych artykułów i wymarzoną kuchenkę gazową w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.

 
Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Podczas dostarczenia paczek, w domu była pani Karolina oraz Aleksandra. Obie panie pomogły we wnoszeniu paczek. Pani Karolina nie mogła uwierzyć, że dostała nową kuchenkę, a dzieci – zamiast jednego laptopa dostaną dwa nowe tablety. Ola z wrażenia aż podskoczyła i zaklaskała w ręce, bardzo przy tym dziękując, z uśmiechem na twarzy. Pani Karolina dziękowała za nową kuchenkę, od teraz będzie mogła bezpiecznie gotować dzieciom obiady. Widać było w jej oczach i mowie ogromne wzruszenie na widok dużego proszku do prania, reszty chemii, żywności i dwóch dużych, ciepłych kocy.

Słowo od Wolontariusza

Dziękuję bardzo za okazaną pomoc rodzinie, za rewelacyjny kontakt telefoniczny oraz na żywo podczas odbioru paczek. Czas spędzony z rodziną był bardzo przyjemny i radosny. W paczce były same najpotrzebniejsze rzeczy, których potrzebowała rodzina. Mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku.

KLIK -1     KLIK-2